Подробнее Принимаю
Фильтры
Опыт работы
По Вашему запросу "Работа Руководитель IT-проектов в Караганде" ничего не найдено
Получать новые вакансии на почту
Вы будете получать самые свежие вакансии на почту

Советы для поиска:

  • Попробуйте упростить поисковый запрос
  • Проверьте правильность написания должности
  • Подпишитесь на новые вакансии по запросу "Работа Руководитель IT-проектов в Караганде" в форме ниже и мы уведомим Вас по электронной почте об их появлении
Мы подобрали список вакансий из категории "IT management", которые могут вам подойти
Караганда
YILDIRIM HOLDING
PLANT MAINTENANCE MANAGER The ideal candidate is required to have the following: Bachelor’s degree in Mechanical Engineering or Electrical Engineering Must have a minimum of 8-10 years of ...
Караганда
«Qazaq Soda (Казах Сода)»
Обязанности: The role will be consists of: - Managing and leading Mineral Processing Engineering team- Leading and directing the Team to reinforce safe behaviors and eliminate hazards- ...
We are looking for a Stock Planner to join our international company. This position involves mandatory relocation to Poland. We serve customers in 26 European countries. In 2020, our portal facilitated ...